Raga

114,50 ₺
Stokta var
SKU : SWI20WS1U110-02

Ücretsiz Kargo

Melodilerin, müziğin, eğlencenin sembolü sol anahtarı Ten Takısı ile benzersiz tarzınızı ifade ederken özgün bir görüntüye kavuşun. Müziğin hareketli ruhu sol anahtarı sembollü takı modelimiz ile sizler için hayata geçirildi. Zincirli aksesuarlardan farklı olarak, sizi zincirlerinizden kurtarıp yapışkan özelliği ile her şeyden bağımsız vücudunuzun dilediğiniz bölgesinde yer alacak. Tarzının yaratmak Saysha Ten Takısı ile tamamen sizin elinizde.
Saysha kadınların kendilerini özgürce ifade etmesine fırsat yaratmak ve güzellik anlayışlarında kalıpların dışına çıkarak özgün olabilmeleri amacıyla “Ben Buyum” sloganını benimseyerek yola çıktı. Avusturya kristalleri kalitesiyle mücevher kadar iddialı ve dikkat çekici, fiyatıyla her kadın için ulaşılabilir lüks olmasının yanı sıra fonksiyonelliği ile istediğiniz yere yapıştırabileceğiniz ve istediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz, aksesuardan daha fazlası…
Saysha Ten Takısı nasıl kullanılır?
•Ürünü yapıştırmak istediğiniz yüzeyi iyice temizleyin.
•Sadece kuru, temiz ve makyajsız cilde uygulanmalıdır. (Cildinizde krem ve yağ bulunmamalıdır)
•Ürünü nazikçe koruyucu jelatininden çıkartın ve hemen teninize yapıştırın. Birkaç saniye üzerine bastırın.
•Saysha’nızı kullandıktan sonra koruyucu jelatine yapıştırın.
•Zarar gelmemesi için kendi ambalajında saklayın.
•Yapışkanlı yüzeyini koruyabilmek için su ile temastan, kimyasallardan, alkolden, makyaj malzemelerinden ve parfümden uzak tutun.
•Saysha’nızı yatmadan ve duştan önce çıkartın.
•Saysha ten takıları kendinden yapışkanlıdır, tekrar kullanılabilir ve hipoalerjeniktir.
•Nem ve güneş ışığından koruyun.
•Yapışkan gücü cilt tipine göre farklılık gösterebilir.
•Hassas ciltlerde ve 3 yaşın altındaki çocuklarda kullanılması önerilmez.

Ürünlerin iadesi SADECE; Ambalajı açılmamış, bozulmamış, denenmemiş, kullanılmamış olmaları halinde yapılmaktadır. İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi sayshaglobal.com'a ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

İade edeceğiniz ürünü, faturasının altında bulunan “İade” bölümünü doldurarak, ambalajı açılmamış, bozulmamış, denenmemiş, kullanılmamış olmaları halinde siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo firması ve kodu ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Sitemizde satışa sunulan ürünler de değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Kargonuzu Teslim Alırken: Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi, ilgili yasa gereği kabul edilmemektedir.

Maximum Axess Garanti Bankası World CardFinans Advantage Bankkart Combo Paraf Sağlam Kart
Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam Taksit Toplam
2
3
Maximum Axess
Taksit Taksit Toplam Taksit Toplam
2
3

Garanti Bankası World
Taksit Taksit Toplam Taksit Toplam
2
3

CardFinans Advantage
Taksit Taksit Toplam Taksit Toplam
2
3

Bankkart Combo Paraf
Taksit Taksit Toplam Taksit Toplam
2
3

Sağlam Kart
Taksit Taksit Toplam
2
3