SAYSHA Hakkında

 

Bazen bir TAKI…

Bazen KOZMETİK…

Bazen bir DÖVME…

Bazen GİYSİNİN BİR PARÇASI… Bazen bir MÜCEVHER…

 

Bu tanımların hepsini kapsayan, farklılık kavramlarının zor yakalandığı günümüz modasında özgür ruhunuzu teninize yansıtabileceğiniz %100 el yapımı bir üründür.
Kozmetik kadar pratik ve eğlenceli, tarzınıza özgün bir boyut katacak Saysha, detaylı laboratuvar ve AR-GE çalışmaları sonucunda özel geliştirilen formülü ile tene direkt yapıştırılarak kullanılan inovatif bir aksesuardan daha fazlasıdır ve  tescil edilmiş olup uluslararası patent ve dermatolojik sertifikalar ile korunmaktadır.

Kadının fiziksel ve duygusal özelliklerinden ilham alınarak kadınların kadınlar için tasarladığı, daha önce yapılmamış, benzersiz, rakipsiz bir buluş olan ‘TEN TAKISI

Sayhsa Türkiye’de bir ilktir. Modayı takip etmek yerine kendi modanızı yaratırken sizi uğraştırmayacak kolay kullanımı ile hızlı tüketime cevap verecek, kendinden yapışma özelliği ile refleks bir ürün olma özelliğine sahiptir. 

Sıra dışı, özgür ve ezber bozan, kadın aksesuarlarının vücut bulmuş hali Saysha her kadını kendi teninin tasarımcısı yaparak sizi zincirlerinizden kurtacak.
Bu yüzden Saysha;

Kendini ifade etme biçimidir.
Kalıpların dışına çıkarak sınırsız, kuralsız, yeniliğe açık, yaratıcı, özgür, güçlü, kendiniz olmaktır.
Hissettiğiniz gibi gözükürken tarzını ve duruşunuzu ortaya koymaktır.

Kalitesiyle mücevher kadar iddialı ve dikkat çekici, fiyatıyla her kadın için ulaşılabilir lüks olmasının yanı sıra fonksiyonelliği ile istediğiniz yere yapıştırabilir ve istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.
Saysha ile özgün olmak artık çok kolay, ister sade, ister seksi, ister şık, ister masum olun.
O gün modunuz neyse bırakın Saysha size ayak uydursun.
Animalia, Venüs, Festival, Aquatic, Cosmos, Glam, Joy, Bridal koleksiyonları ile kendi yaşam anlayışınıza ait her türlü detaya hayat verin.
Bir gün festivalde yıldız gibi parlarken, bir gün doğanın mistik gücünü vücudunuzda taşıyın ya da en mutlu gününüzde tarzınızla unutulmaz olun!

Saysha kadınların yaratıcılığını özgürce kullanabilmeleri, güzellik anlayışında özgün olabilmeleri, kendilerini ifade ederken güvende hissetmeleri amacıyla “Ben Buyum” sloganı ile yola çıktı.

Siz de tarzında ezber bozacak kadar cesur ve özgün olmayı sevenlerden ve tarzını yaratırken hayatı, zamanı kaçırmak istemeyenlerdenseniz “Ben Buyum” diyebileceğiniz detayları sayshaglobal.com ile keşfedin!

#thisiswhoiam #benbuyum