2020 Takı Trendleri

2020 Takı Trendleri

2020’de aksesuarlarında değişiklik yapmayı düşünenler, trendi takip edip yenilik getirmek isteyenler… Sezona damgasını vuran takı modellerini sizler için inceledik.

Genellikle kişisel zevkimize göre seçtiğimiz takıları kendimiz seçsek de seçim yapmadan önce trendleri incelemekte fayda var. Bu yıl minimal detayların aksine daha gösterişli, parlak ve büyük takı modelleri ön plana çıkıyor. Özellikle sembolik figürlü bileklikler, yüzükler, kalın zincirler, sürrealizmden etkilenen aksesuarlar stilinizin bir parçası olup tarzınızın tamamlayıcısı olacak. Tarzınızda aksesuarlarınız daha ön planda olup, cesaretinizi gözler önüne serecek. Sade ve tek takılan aksesuarların yanı sıra birden çok kolye, yüzük, bileklik kullanarak stilinizdeki detayları güçlendirmek için cesur olma zamanı!

Her zaman moda olan halka küpeler 2020’nin trendi ile daha farklı formlarda ortaya çıkıyor. Düz halka küpelerin artık daha şekilli, hareketli modelleri tercih ediliyor. Özellikle büyük küpeler düz ve sade kıyafetler ile kullanılarak “Ben Buyum” demek isteyenlerin tercihlerinden oluyor.

Kristal taşlardan oluşan, göze çarpan, parlaklığı ile asil duran takı modelleri de tarzında kontrast yaratmayı sevenlerin tercihlerinden.

2020’de özellikle sıradanlığın dışına çıkmak isteyenler için yepyeni trend olan Ten Takı modası hayatımıza giriyor. Avusturya kristallerinden oluşan Saysha Ten Takıları zincirli aksesuarların aksine sizi hayal gücünüzle baş başa bırakarak, kendinize özgün tarzınızla var olmanıza fırsat yaratıyor. Mistik figürlerden, doğadaki canlılardan, hayata dair her alanda sevdiğiniz şeylerin figürlerine ait bir tasarım bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ile Saysha Ten Takılarını kendinden yapışma özelliği ile teninize uygulayabilirsiniz. Bu fonksiyonel kullanımı ile gün içerisinde bile sabah kolye olarak dekoltenizde kullandığınız Ten Takınızı daha sonra tak – çıkar özelliği ile bileklik olarak da kullanabilirsiniz. Farklı takı modelleri sayesinde özellikle kişileri sınırlamadan hayallerindeki tarzı olduğu gibi yansıtabilecekleri bu yeni trend takı modeli ile stilinizi tamamlamaktan öte farklı bir stil ile akıllara kazınacaksınız. Hayvan figürleri ile bir gün içinizdeki gücü ve cesareti gözler önünde tutacak, eğlenceli tasarımlar ile de çocuksu, eğlenceli yanınıza teninizde hayat vereceksiniz.

Siz de bu sezon trende ayak uydurup, kendiniz olmaktan korkmayıp, özgün stilinize teninizde hayat vermek istiyorsanız hemen Bridal Model Ten Takıları koleksiyonumuzu keşfedin!